1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. День пам’яті Героїв Небесної...

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

У неділю, 20 лютого, в Україні вже увосьме відзначають День памяті Героїв Небесної Сотні. Цей День відзначається щороку 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення памяті Героїв Небесної Сотні».

 Учні та працівники Маслівської гімназії вшанували пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

В пам’ять про загиблих Героїв Небесної Сотні, учні гімназії долучилися до акції ” Ангели пам’яті”, виготовивши паперових ангелів, та створили стіну пам’яті “Небесна Сотня”.

Для учнів 4 класу було проведено урок пам’яті ” Сучасні борці за єдність України”, організовано виставку малюнків “Україна єдина”, конкурс читців “Ми українці”, діти виготовили панно “Вони тримають небо”, переглянули відео “Герої не вмирають”.

Для учнів 1 класу було проведено інформаційну хвилинку з переглядом відео про події Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

В 2 класі була проведена інформаційна хвилинка ” Небесна Сотня. Герої нашого часу”. Учні долучилися до акції “Ангели пам’яті”

Учні 3 класу переглянули відео «Пам’яті героїв». Заповнили  асоціативну свічку пам’яті.

Для учнів 5-9 класів заходи було проведено дистанційно (онлайн-зустрічі та інформація у стрічці на платформі класу): онлайн-години спілкування “Небесна Сотня – то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну” (9 клас), «Вони помирали, щоб жила Україна» (8 клас), “Все починається з поваги” (6 клас). Учні переглянули відеоролики “Революція Гідності: трагічні події 18-20 лютого” (6 клас), “Пробач мені, мамо, за чорну хустину…” (5 клас), спецефір до Дня Героїв Небесної Сотні (7 клас)

Вічна пам’ять Героям… Ми пам’ятаємо про подвиг кожного учасника Революції Гідності та низько схиляємо голови. Дякуємо за свободу!

Слава Україні! Героям Слава!

Людям із порушенням зору